Clip in 50cm 100g REMY lidské vlasy - PLATINOVÉ

Clip in 50cm 100g REMY lidské vlasy - PLATINOVÉ
Sleva 27%

Prodloužené vlasy snadno a rychle s clip in sadou v REMY kvalitě o délce 50cm.

 • Dostupnost: Skladem
 • Doručení: v úterý 18.6.2024 u Vás
 • Původní cena: 3 670 Kč

Cena: 2 690 Kč

Množství:

Snadné připevnění doma

S clip in sadou vlasů docílíte nejen jejich prodloužení, ale také výrazného zahuštění. Připevňují se pomocí sponek se silikonovým proužkem a jejich aplikaci zvládne každá žena sama. Už za několik minut budete mít krásné a dlouhé vlasy, o kterých jste vždy snila, a navíc bez pomoci kadeřnice.

Rychlé dodání

Objednávky odesíláme každý všední den a zaručujeme tedy rychlé a spolehlivé zpracování a doručení. Balíky jsou běžně doručovány již následující pracovní den po odeslání. Platba je možná na dobírku nebo bankovním převodem. Osobní odběr zboží je možný na naší pobočce v Brně, Sibiřská 55, 62100 (Po - Pá 9:00 - 18:00).

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

 

BALENÍ OBSAHUJE CO TO JE?  VÝHODY  PŘIPÍNÁNÍ CLIPŮ  DOBRÉ VĚDĚT  VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A VÝMĚNA  SPRÁVNÁ PÉČE


Pro některé ženy není vůbec možností mít svůj přirozený účes. Některé z nás totiž mohou trpět vypadáváním vlasů, jiné si myslí, že jejich vlasy nemají správnou barvu, nebo jsou příliš jemné atd. Naštěstí je zejména prodlužování vlasů pomocí clip-in metody pro mnoho žen spolehlivou a schůdnou volbou. Tento set má délku 50 cm a gramáž 100 g.

BALENÍ OBSAHUJE

Není úžasné, jak vám nový účes může zlepšit náladu a změnit celé vaše rozpoložení? Právě proto může být změna vašeho stylu úžasnou věcí. Prodlužování vlasů Clip-in metodou může zvýšit plnost vašich vlasů a zároveň vám dodá i sebevědomí.

SADA OBSAHUJE CELKEM 8 ROZDÍLNĚ ŠIROKÝCH PÁSŮ NA PŘIPÍNANÍ:

obsah setu pro clip in metodu

 • 1x pás 21 cm (má 4 sponky)
 • 2x pás 15 cm (má 3 sponky)
 • 2x pás 10 cm (má 2 sponky)
 • 3x pás 5 cm (má 1 sponku)

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, kvalita REMY
Délka: 50 cm
Hmotnost: 100 gramů
Struktura: rovná

K nákupu Clip-in sady či pásu od nás navíc zdarma dostanete 3 náhradní clip sponky a také návod, jak o vlasy pečovat. V případě, že potřebujete zahustit vaše vlasy ještě více, nebo nakupujete Clip-in vlasy pravidelně, můžeme vám doporučit výhodnou Deluxe sadu.

CO TO VLASTNĚ JE CLIP-IN METODA

Prodlužování vlasů pomocí clipů je rychlý, snadný a dočasný způsob, jak dosáhnout delších a plnějších vlasů bez nutnosti opětovných návštěv kadeřnictví. Snadno se připevňují a lze je dokonale sladit a smíchat s vašimi vlastními vlasy, abyste si vytvořili ideální délku, zdůraznili objem svých kadeří nebo dokonce přidali melír k vašemu přirozenému odstínu.

Všechny clip-in pásy se dodávají v jednom nebo více kusech, které se liší svou šířkou. Clipy lze připnout a odepnout během několika minut a jsou prakticky neviditelné. Jsou zdaleka nejrychlejším a nejdostupnějším způsobem, jak změnit vzhled svých vlasů, aniž by je to jakkoliv poškodilo.

Stále nejste přesvědčeni? Přečtěte si náš příspěvek a určitě brzy změníte názor.

VÝHODY CLIP-IN METODY

Největší výhodou používání clip-in metody je dozajista vytváření stylových účesů, které vám dodají okamžitý objem a plnost. Ne všichni jsme obdařeni hlavou plnou hustých a krásných vlasů, ale díky clip-in můžete získat vzhled, pocit a texturu, kterou jste si vždycky přáli.

MEZI DALŠÍ VÝHODY PATŘÍ:ukázka clip in vzorníku

 • Přirozeně vypadající výsledek
 • Zamezení poškození
 • Dlouhá životnost (při správné péči vydrží clip-in i rok a déle)
 • Snadná údržba
 • Metoda, kterou zvládnete z pohodlí domova
 • Zvýšení sebevědomí
 • Šetření peněz

Tato metoda vám během několika minut vykouzlí větší objem vašich stávajících vlasů a vy tak dosáhnete přirozeného a diskrétního výsledku. Pokud máte řídké nebo jemné vlasy, je tato metoda prodlužování vlasů navíc cenově výhodným řešením vašeho problému.

JAK PŘIPNOUT CLIP-IN VLASY

ZVLÁDNU TO SAMA?

Samozřejmě že ano! Právě díky jednoduché aplikaci je tato metoda tolik oblíbená. Clip-in prodlužování vlasů lze aplikovat během několika minut a bez pomoci profesionálních kadeřníků. Potřebujete pouze vlasy na tuto metodu, hřeben na prodlužování vlasů a nějaké větší sponky. Během chvilky si budete připadat jako hvězda přehlídkového mola.

před a po aplikaci clip in1. Krok: Oddělte vlasy nahoře. Pomocí hřebenu na prodlužování vlasů udělejte vodorovnou čáru napříč pokožkou hlavy asi 2 cm nad zátylkem. Pomocí velkých sponek vlasy nad rozdělením upevněte.
2. Krok: Přiložte clip vlasy a upevněte sponky. Clip sponky se pouze zasunou ke kořínkům vlastních vlasů a zacvaknou.
3. Krok: Začešte je s vašimi vlastními vlasy. Uvolněte vlasy, které byly připnuté nahoru, a smíchejte prodloužené vlasy s vašimi přírodními vlasy. Lidské vlasy určené k prodloužení je možné upravovat teplem, takže vám úprava vlasů žehličkou, kulmou nebo fénem pomůže vytvořit uhlazenější vzhled.

JE TO OPRAVDU TAK JEDNODUCHÉ?

Nestresujte se tím, že se vám nasazení clipů nepovede úplně dokonale na první pokus. Nezapomeňte, že clip-in prodlužování vlasů je pouze dočasné, takže clipy můžete zase odepnout a zkusit to znovu, dokud nebudete spokojena se svým vzhledem.

Nejširší clip-in pás (21 cm široký, 4 sponky) se nejčastěji připíná na zadní část hlavy, přibližně do horní úrovně uší, menší pásky se pak připínají více do krajů, s ohledem na střih vlasů. Jak si pásy připnete závisí tedy pouze na vás a vaší kreativitě.

DOBRÉ VĚDĚT

Prodlužování vlasů touto metodou vám pomůže dosáhnout požadovaného objemu a délky vlasů za pouhých 5 minut. Stačí je připnout k vlastním vlasům v blízkosti pokožky hlavy a provést několik úprav pro jejich zajištění. Pokud často měníte svůj účes, může tato metoda prodlužování vlasů nejlépe vyhovovat vašemu životnímu stylu.

Zamotané vlásky jednoduše rozčešete jemným kartáčováním, ideálně pak našim kartáčem pro prodloužené vlasy. Když se budete chtít vrátit ke svému původnímu účesu, můžete clipy snadno odepnout. To znamená, že tento nenáročný doplněk vlasů je ideální volbou pro zákaznice, které žijí rušným životem.

VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A PŘÍPADNÁ VÝMĚNA

porovnání délek vlasů u clip in Určitě vás potěšíme tím, že nabízíme až 17 odstínů, ze kterých si rozhodně vyberete. Při hledání vhodné barvy se vždy zaměřte především na střední a koncovou délkou svých vlasů, nikdy se nesnažte najít vhodnou barvu podle odstínu u kořínků. Jestliže však nevyberete úplně ten správný odstín, tak se nic zásadního neděje. Nikdo totiž nemá vlasy v jednom baravném tónu a výsledek pak může být o to hezčí a přirozenější. Všechny typy příčesků z pravých vlasů, které prodáváme, se dají bez problémů obarvit, ale doporučujeme spíše ztmavovat, ne zesvětlovat. Zesvětlení totiž vlásky zbytečně vysušuje. Pro tento účel doporučujeme kadeřnické barvy. Barvení však může ovlivnit kvalitu vlasů, takže je nejprve lepší vyzkoušet obarvit jen malý pramínek, než budete barvu nebo přeliv aplikovat po celé délce vlasů.

Alfou a omegou vždy bude správná délka příčesku, aby vám dokonale a přirozeně seděl. Délku si změřte zhruba od úrovně uší dolů a kam naměříte, tam Vám zhruba bude přičesek dosahovat. Ideální a nejpřirozenější rozdíl mezi vlastními a prodlouženými vlasy je cca 15cm, ale pokud máte rády extrémnější proměny, můžete samozřejmě zvolit největší délky z naší nabídky.

V případě, že vám po dodání odstín přeci jen nějak nesedne, tak nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak při výměně postupovat si můžete přečíst zde.

SPRÁVNÁ PÉČE

Před každým nošením a po něm je důležité vyčesat jak své přírodní vlasy, tak připnuté clipy. Vždycky začněte od spodní části a postupujte směrem nahoru. Ujistěte se, že vlasy češete opravdu jemně, aby zůstaly hebké.

Hřeben se širokými zuby nebo speciální kartáč na prodloužené vlasy a bezoplachový kondicionér vám rozhodně usnadní vaši práci a zajistí nejlepší výsledky.

Naše příčesky z pravých vlasů můžete žehlit i kulmovat. Pravidla jsou stejná, jako pro úpravu vlastních vlasů, tzn. neprovádět úpravy na vlhkých vlasech a nepřesahovat teplotu 200 stupňů (zde doporučujeme jako úplné maximum spíše 180 stupňů). Před tepelnými úpravami doporučujeme použití kvalitní termo ochrany. Mějte na paměti, že tepelné úpravy mohou mít vliv na kvalitu vlasů.

Chemické úpravy lze na příčescích z pravých vlasů provádět. Není ale dobré vlasy odbarvovat a zesvětlovat. Vždy je lepší spíše ztmavovat. Při barvení vždy doporučujeme produkt vyzkoušet na jednom tenkém pramínku, abyste věděli, jak rychle vlas pobírá pigment a až poté aplikovat na celý příčesek.

Podrobný návod na péči o prodloužené vlasy naleznete zde.

KVALITA ZA DOBROU CENU

Tyto clipy jsou vyrobeny ze 100 % lidských remy vlasů, což znamená, že jsou měkčí a odolnější než syntetické typy příčesků. Vlasy s označením REMY jsou poskládány po směru růstu (je u nich omezeno zacuchávání).

Clip-in prodlužování je navíc mnohem cenově dostupnější než jiné metody prodlužování a umožní vám časem ušetřit spoustu peněz.

VŽDYCKY SE NA NÁS MŮŽETE OBRÁTIT

Pro radu ohledně výběru odstínu nebo struktury vlasů nám můžete zaslat fotku na denním světle do emailu admin@uzasnevlasy.cz a my vám samozřejmě rádi pomůžeme.