Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in VLNITÉ 50cm 100g REMY lidské vlasy - SVĚTLE HNĚDÉ

Šetrná metoda clip in. 100% pravé lidské vlasy VLNITÉ!

Sleva! 2 390 Kč

3 270 Kč

Skladem

V pondělí 08. 03. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Vlní se Vám vlasy a nechcete si ničit Vaše clip in příčesy kulmováním?

Pak je pro Vás tento typ příčesku ideální. Vlnité clip in sady působí přirozeně, takže nikdo nepozná, že se nejedná o Vaše vlastní vlasy.

Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:

  • 1 x 21cm široký pás (4 sponky)
  • 2 x 15cm široký pás (3 sponky)
  • 2 x 9cm široký pás (2 sponky)
  • 3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)

Váha VLNITÉ clip in sady o délce 50cm je 100g.

Délka je měřena v narovnaném stavu.

Set se skládá ze 100% lidských vlasů evropského typu kvality REMY (toto označení se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž je omezeno zacuchávání.)

Příčesky můžete barvit, tónovat, tepelně upravovat ...

NEZAPOMÍNEJTE používat kvalitní vlasovou kosmetiku, která prodlouží jejich životnost.

Clip in VLNITÉ 50cm 100g REMY lidské vlasy - SVĚTLE HNĚDÉ
<p><strong>Vlní</strong> se Vám vlasy a nechcete si ničit Vaše <strong>clip in příčesy</strong> kulmováním?</p> <p>Pak je pro Vás tento typ <strong>příčesku </strong>ideální. <strong>Vlnité clip in</strong> sady působí přirozeně, takže nikdo <strong>nepozná, </strong>že se nejedná o Vaše vlastní vlasy.<strong> </strong></p> <p><span style="text-decoration: underline;"><span style="text-decoration: underline;">Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:</span><br /></span></p> <ul> <li>1 x 21cm široký pás (4 sponky)</li> <li>2 x 15cm široký pás (3 sponky)</li> <li>2 x 9cm široký pás (2 sponky)</li> </ul> <ul> <li>3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)</li> </ul> <p>Váha <strong>VLNITÉ</strong> clip in sady o délce <strong>50cm</strong> je <strong>100g</strong>.</p> <p><strong>Délka</strong> je měřena v <strong>narovnaném</strong> stavu.</p> <p>Set se skládá ze <span>100% lidských vlasů </span><strong>evropského typu kvality REMY </strong>(toto označení se používá pro kvalitní vlasy, které maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž <strong>je</strong> <strong>omezeno zacuchávání.) </strong></p> <p><strong>Příčesky</strong> <strong>můžete</strong> <strong>barvit, tónovat, tepelně upravovat ...</strong></p> <p><strong> NEZAPOMÍNEJTE</strong> používat kvalitní vlasovou <strong>kosmetiku,</strong> která <strong>prodlouží</strong> jejich životnost.</p>
2 390 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme