Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in KUDRNATÉ 50cm 100g REMY lidské vlasy - PŘÍRODNÍ BLOND

NOVINKA! Kudrnaté clip in i na našem eshopu. 100% pravé lidské vlasy.

Sleva! 2 390 Kč

3 270 Kč

Skladem

V pondělí 08. 03. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Kudrnaté clip příčesky aplikujete za pár minut. Vlasy jsou již plně připraveny k prodlužování pomocí clip sponek.

Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:

  • 1 x 21cm široký pás (4 sponky)
  • 2 x 15cm široký pás (3 sponky)
  • 2 x 9cm široký pás (2 sponky)
  • 3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)

Váha KUDRNATÉ clip in sady o délce 50cm je 100g.

Délka je měřena v narovnaném stavu.

Příčesky evropského typu kvality REMY (maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž je omezeno zacuchávání).

Vlasy můžete barvit, tónovat, tepelně upravovat ...

NEZAPOMÍNEJTE používat kvalitní vlasovou kosmetiku, která prodlouží jejich životnost.

Clip in KUDRNATÉ 50cm 100g REMY lidské vlasy - PŘÍRODNÍ BLOND
<p><strong>Kudrnaté clip příčesky </strong>aplikujete za pár minut. Vlasy jsou již plně<strong> připraveny</strong> k prodlužování pomocí <strong>clip sponek.</strong></p> <p><strong></strong><span style="text-decoration: underline;"><span style="text-decoration: underline;">Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:</span><br /></span></p> <ul> <li>1 x 21cm široký pás (4 sponky)</li> <li>2 x 15cm široký pás (3 sponky)</li> <li>2 x 9cm široký pás (2 sponky)</li> </ul> <ul> <li>3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)</li> </ul> <p>Váha <strong>KUDRNATÉ</strong> clip in sady o délce <strong>50cm</strong> je <strong>100g</strong>.</p> <p><strong>Délka</strong> je měřena v <strong>narovnaném</strong> stavu.</p> <p><strong>Příčesk</strong><span><strong>y</strong> </span><strong>evropského typu kvality REMY </strong>(maji kutikulu vždy směrem dolů, čímž <strong>je</strong> <strong>omezeno zacuchávání). </strong></p> <p>Vlasy můžete <strong>barvit, tónovat, tepelně upravovat ...</strong></p> <p><strong><strong>NEZAPOMÍNEJTE</strong> používat kvalitní vlasovou <strong>kosmetiku,</strong> která <strong>prodlouží</strong> jejich životnost.</strong></p>
2 390 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme