Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Popelavě blond vlasy k prodloužení - Clip in set, 8 ks, 50 cm (016)

Popelavě blond vlasy k prodloužení - Clip in set, 8 ks, 50 cm (016)

  • Šířka: 85 cm
  • Počet kusů: 8
  • Odstín barvy: světlý
  • Hmotnost: 100 g
  • Druh: sady
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 016 - popelavá blond
  • Typ vlasů: rovné
  • Typ: 100% lidské, Evropského typu

2 500 Kč

Skladem

V pátek 22. 01. u vás.

Snadné připevnění doma

S clip in sadou vlasů docílíte nejen jejich prodloužení, ale také výrazného zahuštění. Připevňují se pomocí sponek se silikonovým proužkem a jejich aplikaci zvládne každá žena sama. Už za několik minut budete mít krásné a dlouhé vlasy, o kterých jste vždy snila, a navíc bez pomoci kadeřnice.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Popelavě blond vlasy 100 g v clip in sadě jsou skvělým doplňkem pro každou ženu, která touží po výrazně hustších a delších vlasech. Díky metodě clip in, kdy vlasy jednoduše a rychle nasadíte sponkami (pro blond, brunety i černovlásky), budete mít vytouženou hřívu za pár sekund.

Kvalitní lidské vlasy za přijatelnou cenu

V setu, který se skládá z 100% lidských vlasů Evropského typu kvality REMY původem z Asie, najdete celkem 8 pásů dlouhých 50 cm:

1x20cm (pro zadní část hlavy)
2x15cm(pro zadní část hlavy)
2x10cm (na strany hlavy)
3x5cm (na strany hlavy)

Podívejte se na další produkty v této barvě, které nabízíme. Například blond clip in ofiny nebo culíky!

Popelavě blond vlasy k prodloužení - Clip in set, 8 ks, 50 cm (016)
<p style="text-align: justify;"><strong>Popelavě blond vlasy 100 g</strong> v clip in sadě jsou skvělým doplňkem pro každou ženu, která touží po výrazně hustších a delších vlasech. Díky metodě clip in, kdy vlasy jednoduše a rychle nasadíte sponkami (pro <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/108-clip-in-sponka-blond.html">blond</a>, <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/110-clip-in-sponka-hneda.html">brunety</a> i <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/109-clip-in-sponka-cerna.html">černovlásky</a>), budete mít vytouženou hřívu za pár sekund.</p> <h2 style="text-align: justify;">Kvalitní lidské vlasy za přijatelnou cenu</h2> <p style="text-align: justify;">V setu, který se skládá z <span>100% lidských vlasů </span><strong>Evropského typu kvality REMY</strong><span> původem z Asie, najdete celkem 8 pásů dlouhých 50 cm: </span></p> <p style="text-align: justify;"><strong style="line-height: 1.6em;">1x20cm</strong><span style="line-height: 1.6em;"> (pro zadní část hlavy)<br /></span><strong style="line-height: 1.6em;">2x15cm</strong><span style="line-height: 1.6em;">(pro zadní část hlavy)<br /></span><strong style="line-height: 1.6em;">2x10cm</strong><span style="line-height: 1.6em;"> (na strany hlavy)<br /></span><strong style="line-height: 1.6em;">3x5cm</strong><span style="line-height: 1.6em;"> (na strany hlavy)</span></p> <p style="text-align: justify;">Podívejte se na další produkty v této barvě, které nabízíme. Například blond <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/17-clip-in-ofiny">clip in ofiny</a> nebo <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/16-clip-in-culiky">culíky</a>!</p>
2 500 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme