Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Nejsvětlejší blond vlasy k prodloužení - Clip in set, 8 ks, 50 cm (613)

Nejsvětlejší blond vlasy k prodloužení - Clip in set, 8 ks, 50 cm (613)

  • Šířka: 85 cm
  • Počet kusů: 8
  • Odstín barvy: světlý
  • Hmotnost: 100 g
  • Druh: sady
  • Délka: 50 cm
  • Barva: 613 - nejsvětlejší blond
  • Typ vlasů: rovné
  • Typ: 100% lidské, Evropského typu

2 500 Kč

Skladem

V pátek 22. 01. u vás.

Snadné připevnění doma

S clip in sadou vlasů docílíte nejen jejich prodloužení, ale také výrazného zahuštění. Připevňují se pomocí sponek se silikonovým proužkem a jejich aplikaci zvládne každá žena sama. Už za několik minut budete mít krásné a dlouhé vlasy, o kterých jste vždy snila, a navíc bez pomoci kadeřnice.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Nejsvětlejší blond vlasy 100 g v clip in sadě jsou skvělým doplňkem pro každou ženu, která touží po výrazně hustších a delších vlasech. Díky metodě clip in, kdy vlasy jednoduše a rychle nasadíte sponkami (pro blond, brunety i černovlásky), budete mít vytouženou hřívu za pár sekund.

Kvalitní lidské vlasy za přijatelnou cenu

V setu, který se skládá z 100% lidských vlasů Evropského typu kvality REMY původem z Asie, najdete celkem 8 pásů dlouhých 50 cm:

1x20cm (pro zadní část hlavy)
2x15cm(pro zadní část hlavy)
2x10cm (na strany hlavy)
3x5cm (na strany hlavy)

Pokud vám nestačí stogramová hmotnost, podívejte se na nejsvětlejší blond ve 160 gramech. Popřípadě můžete ke stogramovému setu zakoupit světlé blond proužky a různá místa na své hlavě zahustit. Jako novinku v našem eshopu nabízíme nejsvětlejší clip in blond culík.

Nejsvětlejší blond vlasy k prodloužení - Clip in set, 8 ks, 50 cm (613)
<p style="text-align: justify;"><strong>Nejsvětlejší blond vlasy 100 g</strong> v clip in sadě jsou skvělým doplňkem pro každou ženu, která touží po výrazně hustších a delších vlasech. Díky metodě clip in, kdy vlasy jednoduše a rychle nasadíte sponkami (pro <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/108-clip-in-sponka-blond.html">blond</a>, <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/110-clip-in-sponka-hneda.html">brunety</a> i <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/prislusenstvi/109-clip-in-sponka-cerna.html">černovlásky</a>), budete mít vytouženou hřívu za pár sekund.</p> <h2 style="text-align: justify;">Kvalitní lidské vlasy za přijatelnou cenu</h2> <p style="text-align: justify;">V setu, který se skládá z <span>100% lidských vlasů </span><strong>Evropského typu kvality REMY</strong><span> původem z Asie, najdete celkem 8 pásů dlouhých 50 cm: </span></p> <p style="text-align: justify;"><strong style="line-height: 1.6em;">1x20cm</strong><span style="line-height: 1.6em;"> (pro zadní část hlavy)<br /></span><strong style="line-height: 1.6em;">2x15cm</strong><span style="line-height: 1.6em;">(pro zadní část hlavy)<br /></span><strong style="line-height: 1.6em;">2x10cm</strong><span style="line-height: 1.6em;"> (na strany hlavy)<br /></span><strong style="line-height: 1.6em;">3x5cm</strong><span style="line-height: 1.6em;"> (na strany hlavy)</span></p> <p style="text-align: justify;">Pokud vám nestačí stogramová hmotnost, podívejte se na <strong>nejsvětlejší blond</strong> ve <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-sety-160g/140-nejsvetlejsi-blond-vlasy-clip-in-set-10-ks-50-cm-remy-160g-613.html">160 gramech</a>. Popřípadě můžete ke stogramovému setu zakoupit <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-prouzky/91-nejsvetlejsi-blond-vlasy-k-prodlouzeni-clip-in-prouzky-50-cm.html">světlé blond proužky</a> a různá místa na své hlavě zahustit. Jako novinku v našem eshopu nabízíme nejsvětlejší <a href="https://www.uzasnevlasy.cz/clip-in-culiky/153-nejsvetlejsi-blond-clip-in-culik-613-50-cm-remy-80g.html">clip in blond culík</a>.</p>
2 500 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme