Clip in 60cm 120g REMY lidské vlasy - MĚDĚNÁ

Clip in 60cm 120g  REMY lidské vlasy - MĚDĚNÁ
Sleva 31%

Pravé lidské vlasy na klipech 60cm. Prodloužení snadno a rychle za skvělou cenu!

  • Dostupnost: Skladem
  • Doručení: v úterý 28.6.2022 u Vás
  • Původní cena: 4 600 Kč

Cena: 3 190 Kč

Množství:

Snadné připevnění doma

S clip in sadou vlasů docílíte nejen jejich prodloužení, ale také výrazného zahuštění. Připevňují se pomocí sponek se silikonovým proužkem a jejich aplikaci zvládne každá žena sama. Už za několik minut budete mít krásné a dlouhé vlasy, o kterých jste vždy snila, a navíc bez pomoci kadeřnice.

Rychlé dodání

Objednávky odesíláme každý všední den a zaručujeme tedy rychlé a spolehlivé zpracování a doručení. Balíky jsou běžně doručovány již následující pracovní den po odeslání. Platba je možná na dobírku nebo bankovním převodem. Osobní odběr zboží je možný na naší pobočce v Brně, Sibiřská 55, 62100 (Po - Pá 9:00 - 18:00).

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Prodloužení nebylo nikdy jednodušší!

Jednotlivé pásy se přidělají k vlastním vlasům pomocí jednoduchých clip in hřebínků, které obsahují silikonový proužek zabraňující sklouznutí.

Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:

  • 1 x 21cm široký pás (4 sponky)
  • 2 x 15cm široký pás (3 sponky)
  • 2 x 9cm široký pás (2 sponky)
  • 3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)

Váha clip in sady o délce 60cm je 120g.

100% lidské vlasy evropského typu v REMY kvalitě.

Příčesky můžete kulmovat, žehlit, barvit apod.

Označení Remy znamená, že všechny vlasy jsou ve stejném směru (dolů) a tím je omezeno nežádoucí cuchání.

O clip in příčesky je důležité dobře pečovat, proto se podívejte na naší nabídku profesionální vlasové kosmetiky, která Vám pomůže prodloužit životnost vlásků.