Clip in 70cm 140g REMY lidské vlasy - PŘÍRODNÍ / SVĚTLEJŠÍ BLOND

Clip in 70cm 140g  REMY lidské vlasy - PŘÍRODNÍ / SVĚTLEJŠÍ BLOND
Sleva 24%

100% pravé lidské vlasy. EXTRA dlouhé 70 cm!

  • Dostupnost: Skladem
  • Doručení: ve středu 14.4.2021 u Vás
  • Původní cena: 5 920 Kč

Cena: 4 490 Kč

Množství:

Snadné připevnění doma

S clip in sadou vlasů docílíte nejen jejich prodloužení, ale také výrazného zahuštění. Připevňují se pomocí sponek se silikonovým proužkem a jejich aplikaci zvládne každá žena sama. Už za několik minut budete mít krásné a dlouhé vlasy, o kterých jste vždy snila, a navíc bez pomoci kadeřnice.

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Kvalitní vlasy evropského typu s označením REMY (kutikula vlasů je obrácena směrem dolů, tím je omezeno nežádoucí cuchání).

Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:

  • 1 x 21cm široký pás (4 sponky)
  • 2 x 15cm široký pás (3 sponky)
  • 2 x 9cm široký pás (2 sponky)
  • 3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)

Váha clip in sady o délce 70cm je 140g.

Struktura vlasů je rovná, vlásky ale můžete tepelně upravovat (kulmování, žehlení).

Clip in příčesky je možné barvit nebo dotónovat přelivem. NEDOPORUČUJEME zesvětlovat ani odbarvovat, dochází tak ke snížení kvality vlasů.

Životnost vlasů můžete prodloužit používáním profesionální vlasové kosmetiky, kterou také naleznete na našem eshopu.