Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Clip in 40cm 100g REMY lidské vlasy - MĚDĚNÉ

Pravé lidské vlasy v REMY kvalitě - EXTRA HUSTÉ. Prodloužení snadno a rychle, 40cm clipy v měděné barvě.

Sleva! 1 890 Kč

2 570 Kč

Skladem

V úterý 19. 01. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Prodloužení vlasů snadno a rychle pomocí clip in příčesků - REMY 100% lidské vlasy evropského typu.

Remy označení vystihuje vlasy s kutikulou pouze směrem dolů, tudíž je maximálně omezeno nežádoucí zacuchávání.

Clip in jsou šetrné k Vašim vlastním vlasům, navíc prodloužení zvládnete v pohodlí domova.

Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:

  • 1 x 21cm široký pás (4 sponky)
  • 2 x 15cm široký pás (3 sponky)
  • 2 x 9cm široký pás (2 sponky)
  • 3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)

Celková šířka pásů je 86cm.

Váha clip in sady o délce 40cm je 100g.

Vlasy můžete fénovat, kulmovat, žehlit, i jinak tepelně upravovat.

Životnost vlasů můžete prodloužit používáním kvalitní vlasové kosmetiky.

Clip in můžete také barvit a upravovat přelivem. Nedoporučujeme však zesvětlovat, může docházet k vysušení, ztrátě kvality a lesku.

Na clip in pásech jsou přišity clip in hřebínky, díky kterým se clip in vlasy připnou k Vašim vlastním vlasům. Je zde celkem 17ks hřebínku k upevnění.

Clip in 40cm 100g REMY lidské vlasy - MĚDĚNÉ
<p><strong>Prodloužení vlasů snadno a rychle pomocí clip in příčesků </strong>- REMY 100% lidské vlasy evropského typu<strong>.</strong></p> <p><strong>Remy</strong> označení vystihuje <strong>vlasy</strong> s kutikulou pouze směrem dolů, tudíž je <span style="text-decoration: underline;">maximálně</span> <span style="text-decoration: underline;">omezeno nežádoucí zacuchávání.</span></p> <p><strong>Clip in</strong> jsou šetrné k Vašim vlastním vlasům, navíc prodloužení zvládnete v pohodlí domova.</p> <p><span style="text-decoration: underline;">Clip in sada obsahuje 8 různě širokých vlasových pásů:</span></p> <ul> <li>1 x 21cm široký pás (4 sponky)</li> <li>2 x 15cm široký pás (3 sponky)</li> <li>2 x 9cm široký pás (2 sponky)</li> </ul> <ul> <li>3 x 4,5cm široký pás (1 sponka)</li> </ul> <p>Celková šířka pásů je<strong> 86cm.</strong></p> <p><strong></strong>Váha clip in sady o délce <strong>40cm</strong> je <strong>100g</strong>.</p> <p><strong>Vlasy</strong> můžete fénovat, kulmovat, žehlit, i jinak tepelně upravovat.</p> <p>Životnost vlasů můžete prodloužit používáním kvalitní vlasové kosmetiky.</p> <p><strong>Clip in</strong> můžete také barvit a upravovat přelivem. Nedoporučujeme však zesvětlovat, může docházet k vysušení, ztrátě kvality a lesku.</p> <p>Na <strong>clip in</strong> pásech jsou přišity clip in hřebínky, díky kterým se clip in vlasy připnou k Vašim vlastním vlasům. Je zde celkem <strong>17ks </strong>hřebínku k upevnění<strong>.</strong></p>
1 890 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme