Důvody proč nakoupit postranní banner
Štítek nejčastějšími dotazy

Vlasy k prodloužení tape in, 40 cm, 40 ks - PLATINOVÉ

Vlasy v této nabídce jsou pravé lidské REMY za extra nízkou cenu.

Sleva! 2 299 Kč

3 290 Kč

Skladem

V pátek 27. 11. u vás.

Snadné připevnění doma

Rychlé dodání

Zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávky, kterou můžete zaplatit na dobírku, nebo bankovním převodem. V naší nabídce dopravy najdete Českou poštu a službu GLS. Osobně si produkty můžete prohlédnout i koupit na naší pobočce v Brně v pracovní době (Po - Pá 9:00 - 18:00.

Výměna zdarma

I v našem eshopu je samozřejmostí výměna zboží, se kterým není naše zákaznice spokojená. Do 14 dnů zdarma a rychle vyměníme jakékoliv zboží, které nebylo použité, a je zabalené v originálním obalu.

Vrácení do 14 dnů

Zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jednoduše vrátit. Zakoupený produkt stačí zaslat zpět na naši adresu v původním stavu do 14-ti dní od jeho převzetí, následně vám bude vrácena částka za zboží na účet.

Tape in vlasy k prodloužení jsou skvělým prostředkem, jak dosáhnout výrazně delších a hustších vlasů. Jednotlivé prameny si za pomocí speciální lepicí pásky připevníte přesně tam, kam zrovna potřebujete.

Kvalitní lidské vlasy evropského typu kvality REMY (omezeno nežádoucí zacuchávání).

Aplikace je velice jednoduchá a rychlá.

  • Délka: 40cm
  • Váha: 60g
  • Počet pásků v balení: 40
  • Šířka pásku: 5cm
  • Struktura: rovná
  • Tepelné úpravy: ano
  • Chemické úpravy: ano (nedoporučujeme ovšem zesvětlovat a odbarvovat, vždy je lepší ztmavovat)
Vlasy k prodloužení tape in, 40 cm, 40 ks - PLATINOVÉ
<p style="text-align: justify;"><strong>Tape in</strong> vlasy k prodloužení jsou skvělým prostředkem, jak dosáhnout výrazně delších a hustších vlasů. Jednotlivé prameny si za pomocí speciální lepicí pásky připevníte přesně tam, kam zrovna potřebujete.</p> <p style="text-align: justify;">Kvalitní <strong>lidské vlasy evropského typu kvality REMY</strong> (omezeno nežádoucí zacuchávání).</p> <p style="text-align: justify;">Aplikace je velice jednoduchá a rychlá.</p> <ul> <li>Délka: 40cm</li> <li>Váha: 60g</li> <li>Počet pásků v balení: 40</li> <li>Šířka pásku: 5cm</li> <li>Struktura: rovná</li> <li>Tepelné úpravy: ano</li> <li>Chemické úpravy: ano (nedoporučujeme ovšem zesvětlovat a odbarvovat, vždy je lepší ztmavovat)</li> </ul>
2 299 Kč

Location point Mapa výdejních míst Phone Icon 776 605 477 Zavolejte a poradíme